Tekova on mukana tämän vuoden Sijoittaja 2025 -tapahtumassa, joka järjestetään keskiviikkona 26.11.2025 Helsingin Messukeskuksessa.
Tule tapaamaan meitä osastolle 1b28 ja kuulemaan tuoreimmat uutiset yhtiöstämme sekä sijoitusmahdollisuuksistamme.
Tervetuloa kuuntelemaan myös toimitusjohtajamme Jaakko Heikkilän puheenvuoroa Arvopaperi-lavalle klo 12.40. Puheenvuorossa avataan lisää Tekovan strategiasta ja menestystekijöistä.
Messut ovat auki tapahtumapäivänä klo 9-19.15. Paikkana toimivat Helsingin Messukeskuksen tapahtumahallit 1 ja 2.
Päivän aikana kuullaan innostavia puheenvuoroja, informatiivisia esityksiä ja keskusteluja, jotka syventyvät sijoittamisen uusimpiin teemoihin ja trendeihin, keynote-puheenvuoroja ja ajantasaisia katsauksia sijoittamisen kentältä.
Tapahtuma on suunnattu etenkin yksityissijoittajille, jotka haluavat kehittää osaamistaan ja tutustua uusiin sijoituskohteisiin, sijoitusalan ammattilaisille, jotka haluavat pysyä ajan tasalla markkinatrendeistä ja verkostoitua, sekä yritysten talous- ja rahoitusjohdolle. Mukaan ovat tervetulleita kaikki, joita kiinnostaa taloudellinen menestys ja sijoittamisen mahdollisuudet. Tapahtuma on ilmainen kaikille kävijöille.
Toivottavasti näemme Sijoittaja 2025 -tapahtumassa. Lämpimästi tervetuloa!